Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

United zamawiają kolejne Boeingi

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 17 stycznia 2019

Amerykańskie United Airlines poinformowały, że zamówiły w zeszłym roku kolejne samoloty Boeinga cztery 777-300ER, z których dwa zostaną dostarczone w br., a dwa w przyszłym oraz 24 737 MAX, których dostawy rozpoczną się w 2020. Umowa, wartości 4,5 mld USD (16,9 mld zł), według cen katalogowych, została wcześniej zaksięgowana jako transakcja z niezidentyfikowanym nabywcą.

Wizualizacja Boeinga 737 MAX 10 w barwach United Airlines / Ilustracja: Boeing

United Airlines odegrały znaczącą rolę w sukcesach programów Boeing 737 i 777 na przestrzeni lat. Jesteśmy zaszczyceni ciągłym zaufaniem United do naszych ludzi oraz naszych samolotów i usług. Jesteśmy dumni, że możemy ponownie przedłużyć naszą długoletnią współpracę z United Airlines dzięki ostatnim zamówieniom – powiedział wiceprezes Boeinga ds. globalnej sprzedaży i marketingu Ihssane Mounir.

Jeden z najstarszych linii w USA, United, których największym hubem jest międzynarodowy port lotniczy Chicago-O'Hare w ostatnim czasie nieustannie składają nowe zamówienia na samoloty produkowane przez koncern z Seattle. Obecnie w ich flocie, liczącej 771 Airbusów i Boeingów znajduje się m.in. 18 Boeingów 777-300ER i dziewięć 737 MAX 9. Portfel zamówień obejmuje, oprócz 34 A319 i 45 A350-900, także 76 Boeingów 737 MAX 9 i sto 737 MAX 10 oraz 13 Dreamlinerów 787-9 i jedenaście 787-10 (Wszystkie modele 787 we flocie United, 2019-01-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.