Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Chińska Merkava z kartonu

Imprezy branżowe, Modelarstwo, 19 kwietnia 2019

Jednym z najciekawszych obiektów pokazanych na otwartej dziś wystawie modelarskiej HEC-China International Model Expo w Pekinie jest makieta izraelskiego czołgu Merkava wykonana z kartonu. Na zbudowanie makiety w naturalnej wielkości jej wykonawcy zużyli około tony tego materiału. Makieta składa się z ok. 5 tysięcy części (Merkava IV Barak się przedstawia, 2018-10-07).

Makieta izraelskiego czołgu podstawowego Merkava, zbudowana prze grupę chińskich miłośników modelarstwa i broni pancernej

Makietę budowała grupa miłośników modelarstwa i broni pancernej w różnym wieku. Budowa trwała 48 dni.

Zbudowana w naturalnej wielkości makieta składa się z ok. 5 tysięcy części. Wykonawcy w ciągu 48 dni odtworzyli m.in. gąsienice czołgu Merkava

HEC-China International Model Expo potrwa do 21 kwietnia 2019.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra