Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Elephant walk MV-22 i CH-53

Lotnictwo wojskowe, 12 czerwca 2019

W kalifornijskiej Marine Corps Air Station (MCAS) Miramar, wczesnym rankiem 6 czerwca, przeprowadzono pokaz zdolności eskadr wyposażonych w przemiennopłaty MV-22B Osprey i śmigłowce CH-53E Super Stallion.  

W pokazie zdolności wzięło udział 26 MV-22B i 14 CH-53E / Zdjęcia: USMC

Wzięło w nim udział 26 MV-22B i 14 CH-53E z 7 eskadr wchodzących w skład Marine Aircraft Group (MAG) 16, 3rd Marine Aircraft Wing (MAW). Po wykołowaniu na pas i ustawieniu w szyku, wiropłaty wystartowały i wykonały lot nad południową Kalifornią.

Celem ćwiczenia było zademonstrowanie gotowości bojowej MAG-16, której zadaniami transport żołnierzy, zaopatrzenia i sprzętu w dzień lub w nocy w każdych warunkach pogodowych podczas operacji ekspedycyjnych lub połączonych. Jeśli gdzieś na świecie jest kryzys, naszym zadaniem jest być gotowymi do zareagowania na ten kryzys w jednej chwili – powiedział płk Craig C. LeFlore, dowódca MAG-16 (Ospreye na pokładzie Busha, 2018-08-13, Pierwszy CH-53K przekazany USMC, 2018-05-17).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra