Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ryanair uruchomił trasę z Modlina do Tel Awiwu

Lotnictwo cywilne, 31 października 2019

Ryanair 30 października świętował uruchomienie nowej trasy z Warszawy-Modlina do Tel Awiwu. Loty w sezonie zima 2019/20 odbywać się będą cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele (Kolejne połączenia Ryanaira z Polski, 2019-10-16).

/ Zdjęcie: Port lotniczy Warszawa-Modlina

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: Cieszymy się z inauguracji sezonu zimowego na lotnisku Warszawa-Modlin i uruchomienia nowej trasy do Tel Awiwu.

Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu portu lotniczego Warszawa-Modlin dodał: Jesteśmy bardzo zadowoleni z dołączenia do naszej siatki połączeń kolejnego punktu na mapie. Tym razem, wspólnie z Ryanairem, otwieramy nowy kierunek bliskowschodni, Tel Awiw. Tym samym wpisujemy się w trend pokazujący stały wzrost zainteresowania połączeniami pomiędzy Polską i Izraelem.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra