Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Izraelski dok serwisowy za 25 mln USD

Przemysł zbrojeniowy, Marynarka wojenna, 09 listopada 2019

Departament Produkcji i Dostaw Ministerstwa Obrony Izraela i Israel Shipyards podpisały umowę na budowę pływającego doku serwisowego. Ma on umożliwić podnoszenie okrętów nad poziom morza dla wykonywania prac konserwacyjnych i instalowania na nich nowych izraelskich systemów bojowych. Wartość umowy – z pracami serwisowymi i konserwacyjnymi przez 10 lat – to ok. 90 mln NIS (25 mln USD).

Wizja pływającego doku serwisowego, który mają zbudować Israel Shipyards, w trakcie obsługi korwety Sa’ar 6 / Ilustracja: MO Izraela

Dok ma posłużyć głównie do obsługi okrętów podwodnych Marynarki Wojennej Izraela. Będą w nim serwisowane także korwety Sa'ar 6. Jego budowa ma zostać ukończona za 2 lata (Barak-8 dla Sa'ar 6, 2019-04-24).

Israel Shipyards mają zająć się także projektowaniem nowych okrętów dla marynarki wojennej Izraela. Chodzi o jednostki, które powinny zastąpić modele zbudowane w latach 1980. i 1990. Początkowa faza planowania tego procesu ma zająć ponad rok.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.