Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przedstawiciele 145 narodowości w A380 Emirates

Lotnictwo cywilne, 01 grudnia 2019

Z okazji 48. Dnia Narodowego Zjednoczonych Emiratów Arabskich linie Emirates zorganizowały lot samolotu A380, w którym uczestniczyło 541 pasażerów reprezentujących 145 narodowości oraz różne religie i kultury. Byli wśród nich pracownicy Emirates Group. Pasażerowie byli zachęcani do ubrania tradycyjnych strojów, które stworzyły żywy kolaż na pokładzie.

Uczestnicy lotu EK 2019 pozują do specjalnego zdjęcia grupowego po opuszczeniu pokładu / Zdjęcie: Emirates

W locie uczestniczył, jako członek załogi, szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes i dyrektor generalny Emirates Airline & Group. Pilotami lotu EK 2019 byli kapitan Abbas Shaban z ZEA i pierwszy oficer Karin Arning z Niemiec. 22 członków personelu pokładowego w locie EK 2019 pochodziło z 18 krajów.

Różnokolorowo ubrani uczestnicy lotu EK 2019 na pokładzie Airbusa A380 linii Emirates / Zdjęcie: Emirates

Zainteresowanie udziałem w specjalnym locie zgłosiło ponad 30 tys. osób z ZEA. Gdy pasażerowie wysiadali z samolotu, wręczano im certyfikaty uczestnictwa. Aby udokumentować rekord wykonano zdjęcie grupowe ze wszystkimi uczestnikami lotu EK 2019 (Emirates zamawiają Dreamlinery , 2019-11-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.