Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Umowa Emirates i Interjet

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 06 grudnia 2019

Emirates podpisały rozszerzoną umowę interline z Interjet Airlines, jedną z najdynamiczniej rozwijających się linii lotniczych w Ameryce Północnej. Umowa zapewni dostęp do nowych tras i miast podróżującym w obrębie Meksyku, Zatoki Perskiej i Bliskiego Wschodu (Przedstawiciele 145 narodowości w A380 Emirates, 2019-12-01).

9 grudnia tego roku Emirates uruchomią nowe, codzienne połączenie z Dubaju do portu lotniczego im. Benita Juáreza w Meksyku, przez Barcelonę / Zdjęcie: Emirates

Od tej pory pasażerowie Emirates mogą na jednym bilecie polecieć przez stolicę Meksyku do kierunków obsługiwanych przez Interjet, takich jak León/Guanajuato, Culiacán, Cancún, Chihuahua, Guadalajara, Mérida, Monterrey, Puerto Vallarta, Tampico, Tuxtla Gutiérrez, Tijuana i Villahermosa. Podobnie pasażerowie Interjet będą mogli podróżować do kierunków Emirates na Bliskim i Dalekim Wschodzie, w Hiszpanii, Azji Południowo-Wschodniej i Afryce Północnej (14. SSJ100 dla Interjet, 2015-04-27).

Linie Emirates i Interjet nawiązały współpracę w kwietniu 2019, podpisując jednostronną umowę interline pozwalającą lecącym z 12 lotnisk obsługiwanych przez Emirates w USA na podróż do stolicy Meksyku samolotami Interjet. Dzięki rozszerzeniu współpracy pasażerowie Emirates zyskują również dostęp do siatki połączeń Interjet w Meksyku i 12 kierunków poza stolicą kraju. Ponadto nowa umowa z Interjet zapewni pasażerom Emirates wybór przeszło 15 kierunków zagranicznych z regionów poza miastem Meksyk.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.