Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Umowa Emirates i Interjet

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 06 grudnia 2019

Emirates podpisały rozszerzoną umowę interline z Interjet Airlines, jedną z najdynamiczniej rozwijających się linii lotniczych w Ameryce Północnej. Umowa zapewni dostęp do nowych tras i miast podróżującym w obrębie Meksyku, Zatoki Perskiej i Bliskiego Wschodu (Przedstawiciele 145 narodowości w A380 Emirates, 2019-12-01).

9 grudnia tego roku Emirates uruchomią nowe, codzienne połączenie z Dubaju do portu lotniczego im. Benita Juáreza w Meksyku, przez Barcelonę / Zdjęcie: Emirates

Od tej pory pasażerowie Emirates mogą na jednym bilecie polecieć przez stolicę Meksyku do kierunków obsługiwanych przez Interjet, takich jak León/Guanajuato, Culiacán, Cancún, Chihuahua, Guadalajara, Mérida, Monterrey, Puerto Vallarta, Tampico, Tuxtla Gutiérrez, Tijuana i Villahermosa. Podobnie pasażerowie Interjet będą mogli podróżować do kierunków Emirates na Bliskim i Dalekim Wschodzie, w Hiszpanii, Azji Południowo-Wschodniej i Afryce Północnej (14. SSJ100 dla Interjet, 2015-04-27).

Linie Emirates i Interjet nawiązały współpracę w kwietniu 2019, podpisując jednostronną umowę interline pozwalającą lecącym z 12 lotnisk obsługiwanych przez Emirates w USA na podróż do stolicy Meksyku samolotami Interjet. Dzięki rozszerzeniu współpracy pasażerowie Emirates zyskują również dostęp do siatki połączeń Interjet w Meksyku i 12 kierunków poza stolicą kraju. Ponadto nowa umowa z Interjet zapewni pasażerom Emirates wybór przeszło 15 kierunków zagranicznych z regionów poza miastem Meksyk.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.