Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A220-300 dla Air France oficjalnie

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 19 grudnia 2019

Grupa Air France–KLM potwierdziła zamówienie 60 Airbusów A220-300, które pomogą unowocześnić flotę linii Air France. To następstwo zawartego latem br. memorandum o porozumieniu (A220-300 dla Air France , 2019-07-31).

A220-300 w barwach Air France / Ilustracja: Airbus

Cieszymy się, że Air France wspierają A220 i wybrały ten samolot do optymalizacji swojej floty. Największe jak dotąd zamówienie na Airbusy A220 od europejskiego przewoźnika świadczy o ambitnym dążeniu Air France do zrównoważonego rozwoju. Dziękujemy Air France za zaufanie do Airbusa i za inwestycję w nasze najnowocześniejsze samoloty – powiedział Christian Scherer, dyrektor handlowy Airbusa.

Dotychczas koncern z Tuluzy zdobył zamówienia na 530 samolotów rodziny A220. Setny samolot został niedawno przekazany łotewskich liniom airBaltic (A220 Air Canada oblatany, 2019-12-13, Setny A220, 2019-11-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.