Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

BOC Aviation zamawia 20 A320neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 07 stycznia 2020

Spółka BOC Aviation Ltd zamówiła 20 nowych samolotów Airbus A320neo. Co najmniej 10, a nawet 12 z nich zostanie wydzierżawionych kolumbijskim liniom Avianca. Według tygodnika Flight mają zostać dostarczone w l. 2023-2024 (Avianca potwierdza zamówienie Airbusów, 2015-05-06).

Kolumbijskie linie Avianca wydzierżawią od BOC Aviation 10-12 A320neo / Ilustracja: Airbus

Z przyjemnością nawiązujemy relacje z BOC Aviation, która jest jednym z najlepszych leasingodawców na świecie, i szczerze doceniamy zaufanie, jakie okazuje lionom Avianca oraz wsparcie naszego długoterminowego planu – powiedział Adrian Neuhauser, dyrektor finansowy towarzystwa Avianca.

Cieszymy się z powitania linii Avianca jako nowego klienta i gratulujemy im 100-lecia istnienia. Dodanie 20 nowych A320neo odzwierciedla naszą strategię inwestycyjną polegającą na budowaniu portfolio przy użyciu popularnych i pożądanych nowych samolotów, które zapewniają niezawodność i efektywność operacyjną. Dzięki temu zamówieniu łączna liczba samolotów Airbusa zakupionych od momentu nasxzego powstania wynosi 470 – dodał Robert Martin, dyrektor zarządzający i dyrektor generalny BOC Aviation.

Gratulujemy naszym wieloletnim partnerom z BOC Aviation i dziękujemy im za rosnące zaangażowanie w rodzinę A320neo. Cieszymy się również, że mogliśmy pomóc liniom Avianca w restrukturyzacji i wzmocnić nasze partnerstwo teraz i na przyszłość – skomentował Christian Scherer, dyrektor handlowy Airbusa.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.