Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

BOC Aviation zamawia 20 A320neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 07 stycznia 2020

Spółka BOC Aviation Ltd zamówiła 20 nowych samolotów Airbus A320neo. Co najmniej 10, a nawet 12 z nich zostanie wydzierżawionych kolumbijskim liniom Avianca. Według tygodnika Flight mają zostać dostarczone w l. 2023-2024 (Avianca potwierdza zamówienie Airbusów, 2015-05-06).

Kolumbijskie linie Avianca wydzierżawią od BOC Aviation 10-12 A320neo / Ilustracja: Airbus

Z przyjemnością nawiązujemy relacje z BOC Aviation, która jest jednym z najlepszych leasingodawców na świecie, i szczerze doceniamy zaufanie, jakie okazuje lionom Avianca oraz wsparcie naszego długoterminowego planu – powiedział Adrian Neuhauser, dyrektor finansowy towarzystwa Avianca.

Cieszymy się z powitania linii Avianca jako nowego klienta i gratulujemy im 100-lecia istnienia. Dodanie 20 nowych A320neo odzwierciedla naszą strategię inwestycyjną polegającą na budowaniu portfolio przy użyciu popularnych i pożądanych nowych samolotów, które zapewniają niezawodność i efektywność operacyjną. Dzięki temu zamówieniu łączna liczba samolotów Airbusa zakupionych od momentu nasxzego powstania wynosi 470 – dodał Robert Martin, dyrektor zarządzający i dyrektor generalny BOC Aviation.

Gratulujemy naszym wieloletnim partnerom z BOC Aviation i dziękujemy im za rosnące zaangażowanie w rodzinę A320neo. Cieszymy się również, że mogliśmy pomóc liniom Avianca w restrukturyzacji i wzmocnić nasze partnerstwo teraz i na przyszłość – skomentował Christian Scherer, dyrektor handlowy Airbusa.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra