Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ił-96-300 dla Chaveza

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 25 czerwca 2009

Rząd Wenezueli zamówił w Rosji, w Woroneżu dwa specjalnie wyposażone samoloty dyspozycyjne VIP Ił-96-300 z myślą o podróżach prezydenta Hugo Chaveza i o misjach transportowych wagi państwowej.

Maszyny zostały formalnie zamówione dla rządowych linii lotniczych Comviasa. Nie ujawniono wartości kontraktu.

Pierwszy samolot ma zostać dostarczony z Woroneża przed końcem 2009, drugi zaś w pierwszej połowie 2010. Planuje się, że drugi Ił-96 wejdzie także do obsługi specjalnej linii z Caracas przez Damaszek do Teheranu (Ił-96 i Mi-17 dla Chaveza). Utrzymywaniem tego politycznego połączenia zajmują się obecnie wyłącznie wenezuelskie Airbusy A340.

Na podstawie informacji Santiago Rivasa i Juana Carlosa Cicalesiego


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.