Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

WWS kupią 48 Su-35

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 07 lipca 2009

Trwają negocjacje na temat zakupu 48 myśliwców wielozadaniowych Su-35. Kontrakt ma zostać podpisany w czasie MAKS 2009.

MAKS 2009 rozpocznie się 18 sierpnia. O przygotowywanym kontrakcie informuje Interfax. Według agencji, dostawy rozpoczną się w 2011, a samoloty zostaną przyjęte do uzbrojenia w 2015.

Obecnie trwają próby Su-35. W marcu br. samolot wykonał setny lot. 26 kwietnia jeden z prototypów rozbił się na lotnisku Dzemgi (Rozbił się prototyp Su-35). Przyczyną wypadku była prawdopodobnie awaria systemu hamulcowego.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.