Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Parada tajskich Gripenów

Lotnictwo wojskowe, 12 listopada 2020

Wczoraj, 11 listopada 2020, o godzinie 11:11 czasu miejscowego, Kong Thap Akat Tai (królewskie wojska lotnicze Tajlandii) zorganizowały w bazie Surat Thani pokaz zdolności bojowej (tzw. elephant walk).

Tajskie Gripeny w komplecie podczas pokazu zdolności bojowej. Z tyłu widoczny jest Saab 340AEW / Zdjęcia: MO Tajlandii

Wzięły w nim udział wszystkie wielozadaniowe samoloty bojowe Gripen – 8 jednomiejscowych JAS-39C i 4 dwumiejscowe JAS-39D, jakie wchodzą w skład miejscowej 701. eskadry myśliwskiej. Oprócz nich w pokazie uczestniczył także samolot wczesnego ostrzegania i kierowania Saab 340AEW Erieye z miejscowej 702. eskadry. Obydwie w/w jednostki wchodzą w skład stacjonującego w Surat Thani 7. Skrzydła. Po wykołowaniu na pas i ustawieniu w szyku, samoloty wystartowały i wykonały lot nad terytorium kraju (Plany rozwoju Kong Thab Akat Thai, 2020-02-21, Drugi Saab 340 AEW dla Tajlandii, 2012-10-19 ).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.