Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne TH-73A dla US Navy

Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, Przemysł lotniczy, 17 listopada 2020

Włosko-brytyjski koncern Leonardo poinformował 13 listopada 2020, że jego amerykański oddział AgustaWestland Philadelphia Corp. otrzymał kolejne zamówienie od US Navy na śmigłowce TH-73A. Będą one przeznaczone do szkolenia pilotów wiropłatów US Navy, US Marine Corps i US Coast Guard.

Łącznie z najnowszym kontraktem US Navy zamówiła 68 TH-73A / Zdjęcie: Leonardo   

Nowy kontrakt ma wartość ponad 171 mln USD i obejmuje dostawę 36 TH-73A do końca grudnia 2022. Jest to wykorzystanie opcji z oryginalnego zamówienia N61340-20-C-0007 ze stycznia 2020 o wartości 176 mln USD, w ramach którego producent ma dostarczyć 32 TH-73A (US Navy wybrała TH-73A, 2020-01-14). Bezpośrednim zamawiającym jest Naval Air Systems Command w Patuxent River w Maryland.

Prace zostaną wykonane w 87% w zakładach w Filadelfii w Pensylwanii i w 5% w Mineral Wells w Teksasie, a pozostałe 8% zostanie zrealizowane poza USA. W ten sposób Stany Zjednoczone Ameryki realizują politykę co najmniej produkcji kupowanego sprzętu wojskowego na terenie własnego kraju.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.