Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

WEBCON BPS wesprze PWC

Przemysł lotniczy, Lotnictwo wojskowe, Lotnictwo cywilne, 20 lipca 2021

Pratt & Whitney Canada, światowy lider w projektowaniu, produkcji i obsłudze silników do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych, wybrał polskie rozwiązanie jako globalne narzędzie IT do digitalizacji procesów we wszystkich oddziałach koncernu. Z pomocą WEBCON BPS, platformy low-code do automatyzacji procesów biznesowych, koncern chce skutecznie zarządzać zmianą i budować w oparciu o nią przewagę konkurencyjną na rynku.

Rozszerzenie współpracy z Pratt & Whitney to kolejny ruch polskiego producenta platformy low-code na drodze do strategicznej ekspansji na rynki północnoamerykańskie / Zdjęcie: Pratt & Whitney Canada

Początki WEBCON BPS w Pratt & Whitney sięgają 2013, gdy technologia polskiego producenta zaczęła być wykorzystywana do usprawniania procesów operacyjnych w ramach jednego z polskich oddziałów koncernu. Po serii sukcesów na tym polu, zastosowanie platformy rozszerzono o zarządzanie i automatyzację procesów biznesowych w obszarze produkcji.

Jako lider branży, musimy nie tylko stale optymalizować wydajność operacyjną, ale także stawiać na innowacyjność. Dlatego od wielu lat korzystamy z platform klasy low-code do digitalizacji procesów biznesowych. Jednym z rozwiązań, z jakich korzystaliśmy, był właśnie WEBCON BPS, używany w naszym polskim oddziale. Ze względu na wydajność i elastyczność platformy, szybkość, z jaką mogliśmy dostarczać aplikacje, a także łatwe zarządzanie zmianą, zdecydowaliśmy się wdrożyć WEBCON BPS globalnie. Tym samym, platforma zastąpi inne narzędzia tej klasy, z których korzystaliśmy do tej pory – mówi Jocelyn Brulé, Digital Technology Manager w Pratt & Whitney Canada.

Rozwiązanie WEBCON pozwala na błyskawiczne dostarczanie aplikacji biznesowych bez kodowania. Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii InstantChange, możliwa jest modyfikacja tak przygotowanych rozwiązań w dowolnym momencie, bez przerywania ciągłości ich działania. Możliwość natychmiastowego wprowadzania zmian, o które wnioskują użytkownicy, oraz zwinność w dostosowywaniu rozwiązań do stale zmieniających się potrzeb biznesu, były decydujące dla wyboru polskiej platformy jako globalnego standardu IT w międzynarodowym koncernie.

Pratt & Whitney to wymagający klient, z bardzo wymagającej branży. Działalność w Ameryce Północnej i Europie oraz współpraca z klientami z całego świata, to skala prowadzenia biznesu, która wymaga efektywnego zarządzania procesami i ich ciągłej optymalizacji. WEBCON BPS zapewnia wsparcie dla nowych, innowacyjnych pomysłów, pomagając tym samym budować wyraźną przewagę konkurencyjną na rynku. Doświadczenie, zdobyte przez zespół Pratt & Whitney podczas lat pracy z innymi platformami low-code, ustawiło poprzeczkę wysoko - dlatego jesteśmy dumni, że koncern zaufał właśnie naszemu rozwiązaniu – dodaje Łukasz Wróbel, CBDO i wiceprezes WEBCON.

Rozszerzenie współpracy z Pratt & Whitney to kolejny ruch polskiego producenta platformy low-code na drodze do strategicznej ekspansji na rynki północnoamerykańskie. W 2019 WEBCON ogłosił otwarcie swojego pierwszego oddziału w Stanach Zjednoczonych. Za rozwój kanałów biznesowych oraz partnerskich firmy w USA i Kanadzie odpowiada Mike Fitzmaurice, światowej sławy autorytet w dziedzinach Microsoft SharePoint, metodyki workflow oraz wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych w biznesie.

WEBCON jest producentem WEBCON BPS – kompleksowego rozwiązania klasy low-code do elektronicznego obiegu dokumentów oraz digitalizacji, automatyzacji i zarządzania procesami biznesowymi. Platforma pomaga przedsiębiorstwom pracować wydajniej, podejmować lepsze decyzje biznesowe oraz generować oszczędności wynikające z lepszego zarządzania procesami. Dzięki aplikacjom biznesowym zbudowanym na platformie, przedsiębiorstwa mogą stale optymalizować swoje procesy, automatyzować powtarzalne zadania oraz pozbyć się papieru – skutecznie wykorzystując technologie IT do wspierania istniejących i wdrażania nowych modeli biznesowych. Z WEBCON BPS korzysta już ponad 500 przedsiębiorstw i korporacji na całym świecie.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.