Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Początek produkcji Su-35S

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 24 listopada 2009

Przedstawiciele Suchoja poinformowali, że rozpoczęła się produkcja pierwszych z 48 zamówionych przez rosyjskie wojska lotnicze samolotów Su-35S. Początek prac montażowych przewidziano na 2010.

Jeden z prototypów Su-35S. Samoloty tego typu - w porównaniu do wcześniejszych wersji samolotów rodziny Su-27 - zostaną wyposażone m.in. w nowy radar ze skanowaniem fazowym, mocniejsze silniki oraz nowe typy uzbrojenia. Rosjanie reklamują go jako typ przejściowy między myśliwcami 4. i 5. generacji. Su-35 będzie bowiem wykorzystywał część rozwiązań, przewidywanych dla myśliwców PAK FA / Zdjęcie: KnAAPO

48 egz. Su-35S zostało zamówionych przez WWS (Wojenno-wozdusznyje siły), w czasie sierpniowych targów lotniczych MAKS 2009. Umowa przewiduje przekazanie pierwszych samolotów w 2011 i ostatnich w 2015 (zobacz: Ponad 80 statków powietrznych dla WWS).

Przedstawiciele zakładów Suchoja w Komsomolsku nad Amurem - OAO KnAAPO - poinformowali, że rozpoczęto już produkcję elementów pierwszych samolotów. Podpisano również umowy z przedsiębiorstwami zewnętrznymi, gwarantujące dostawy podzespołów. Montaż pierwszych egz. rozpocznie się w 2010, a dostawy - rok później.

Plany WWS zakładają zakup łącznie 182 myśliwców tego typu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.