Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Czemiezow dyrektorem generalnym Rostechnologii

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 27 listopada 2007

Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin mianował Siergieja Czemiezowa dyrektorem generalnym przedsiębiorstwa Rostechnologie. Putin mianował też połowę członków jego rady nadzorczej.

Siergiej Czemiezow / Zdjęcie: Rostechnologie

W skład rady nadzorczej państwowej korporacji (Wojna o agencję uzbrojenia w Moskwie, Powstaje rosyjski koncern zbrojeniowy) weszło, poza Czemiezowem, m.in. kilku ministrów, w tym minister obrony A. Sierdiukow, minister przemysłu i energetyki W. Christienko oraz minister rozwoju ekonomicznego i handlu E. Nabiullin.

55-letni S. Czemiezow był dotąd dyrektorem generalnym FRUP Rosoboronoexport. Prezydent Putin mianował na jego miejsce Anatolia Isajkina, do tej pory zastępcę dyrektora, a wcześniej naczelnika wydziału operacji specjalnych FSB FR.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.