Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Super Tucano w Ekwadorze

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 04 lutego 2010

Od końca stycznia w bazie lotniczej Manta Fuerza Aérea Ecuatoriana, wojsk lotniczych Ekwadoru, stacjonują dwa pierwsze z 24 zamówionych Embraerów Super Tucano.

</span>Zdjęcie: Santiago Rivas

Samoloty zostały zamówione w kwietniu 2008. Ze względu na problemy gospodarcze między obu państwami, transakcja została jednak czasowo zerwana, a nowa umowa - podpisana w marcu 2009. Zakładała, że pierwsze dostawy zostaną zrealizowane jeszcze w ubiegłym roku, w tempie 3 samolotów miesięcznie, za kwotę ok. 260 mln USD (zobacz: Super Tucano dla Ekwadoru).

Warunki realizacji umowy zostały jednak nieznacznie zmodyfikowane. Pierwsza dostawa została zrealizowana 24 stycznia. Wiadomo również, że obie strony zgodziły się nieco spowolnić dostawy, zmniejszając tempo przekazywania maszyn do 2 na miesiąc. Oznacza to, że ostatnie dotrą do odbiorcy w grudniu bieżącego roku.

Na podstawie informacji Santiago Rivasa - Juana Carlosa Cicalesiego


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.