Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oblot SW-4 Red Eagle w ChRL

Lotnictwo cywilne, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 02 marca 2010

Kilka dni temu oblatano pierwszy śmigłowiec SW-4 w ChRL. W ciągu 10 lat PZL Świdnik ma sprzedać w Chinach 150 maszyn tego typu.

</span>Pierwszy egzemplarz SW-4, zmontowany w Chinach / Zdjęcie: china-defense.blogspot.com

2 lata temu PZL Świdnik i chińska wytwórnia lotnicza Red Eagle Aircraft Manufacturing Company w Jiujiang zawarły porozumienie o sprzedaży 150 śmigłowców w ciągu następnych 10 lat. To ramowe porozumienie o współpracy - mówił wówczas Jan Mazur, rzecznik PZL Świdnik. Będziemy dostarczać trzy typy wiropłatów - Sokoła, Kanię i SW-4, zgodnie z zamówieniami składanymi co roku. Mamy także zamiar montować Sokoły w ChRL - dodał Mazur, odmawiając ujawnienia dalszych szczegółów.

Oblot SW-4 odbył się 25 lutego w Nanchang Changbei International Airport. Śmigłowiec nosi nazwę Red Eagle (Czerwony Orzeł). Jego budowa jest jednym z kluczowych przedsięwzięć jedenastego programu pięcioletniego. Rozwojem chińskiej odmiany SW-4 zajmuje się joint venture Bolansiwei Danica Corporation Jiujiang Red Eagle Technology Development Co Ltd.

</span>Pochodne Mi-2 w ChRL

Standardowa wersja Sokoła kosztuje 4 mln USD, a SW-4 - ok. 1 mln USD. PZL Świdnik jest od kilku tygodni własnością włosko-brytyjskiego koncernu AgustaWestland.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.