Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Grecja kupi 450 BMP-3 za 2,5 mld USD?

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 06 grudnia 2007

Według nieoficjalnych informacji z ministerstwa obrony Grecji, 18 grudnia może zostać podpisana umowa o zakupie od Rosji 450 BMP-3 za ok. 2,5 mld USD.

Według stacji telewizyjnej Alfa, kontrakt ma zostać podpisany podczas wizyty greckiego premiera Konstantinosa Karamanlisa w Moskwie. Podawana jest różna wartość kupowanych przez Grecję 450 BMP-3 - od 1,8 do 2,5 mld USD. Dostawy miałyby potrwać kilka kolejnych lat.

W listopadzie pojawiły się informacje o możliwym leasingu 164 bwp Marder (Niemcy proponują Grecji leasing Marderów). Ciągle nie jest znane stanowisko władz greckich w tej sprawie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra