Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny wypadek MiG-27 w Indiach

Lotnictwo wojskowe, 24 września 2010

Samolot myśliwski MiG-27 rozbił się podczas lotu treningowego. Pilot przeżył.

Do wypadku doszło w czasie rutynowego lotu treningowego, ok. 8:30 czasu lokalnego w Zachodnim Bengalu. Samolot rozbił się koło wioski Duria, ok. 40 km od miejsca startu - bazy Kalaikunda. Pilotowi udało się katapultować i przeżyć wypadek. Na ziemi nikomu nic się nie stało, nie było też żadnych szkód.

Pilota odnaleziono wkrótce po wypadku. Śmigłowiec poszukiwawczo-ratowniczy przewiózł go do bazy Kalaikunda. Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku.

Do poprzedniego wypadku MiG-27 w Indiach doszło 24 kwietnia 2010. Wcześniej MiGi-27 rozbijały się 23 października i 15 maja 2009 (Rozbił się indyjski MiG-27, 2009-10-23, 7 rannych w katastrofie MiG-27, 2009-05-15). Do większości wypadków tych przestarzałych samolotów dochodzi z przyczyn technicznych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.