Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozbił się indyjski MiG-27

Lotnictwo wojskowe, 23 października 2009

W Bengalu Zachodnim rozbił się indyjski samolot bojowy MiG-27. Jego pilot przeżył.

Do wypadku doszło dziś o 13:10 czasu lokalnego w czasie rutynowego lotu treningowego. Kilka minut po starcie pilot zameldował o problemach technicznych. Płonący samolot spadł na plantacje herbaty niedaleko miasta New Jalpaiguri, ok. 15 km od lotniska startu - bazy Hashimara. Pilotowi, kpt. Gautamowi Choyalowi udało się szczęśliwie katapultować. Ranionych odłamkami samolotu zostało dwóch kilkuletnich chłopców. Obaj zostali przewiezieni do szpitala Birpara.

To już dziewiąty w br. wypadek indyjskiego samolotu wojskowego (Katastrofa indyjskiego MiG-21), a drugi MiGa-27 (7 rannych w katastrofie MiG-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.