Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Mi-35 przed dostawą do Peru

Lotnictwo wojskowe, 01 kwietnia 2011

Znany jest już wygląd dwóch Mi-35, które zamówiły w Rosji wojska lotnicze Peru. Nietypowe malowanie będzie niemal identyczne, za stosowanym do tej pory dla starszych Mi-25.

Wojska lotnicze Peru preferują specyficzne malowanie swoich statków powietrznych. Jaskrawe wizerunki stylizowanych drapieżników przodu kadłuba otrzymały szturmowe Su-22 i Su-25. Także przynajmniej część Mi-25 (eksportowej odmiany Mi-24D) ma dodane paszczę i oczy rekina. Identycznie przyozdobiono Mi-35, które już wkrótce zostaną przetransportowane z Rosji

Dostawa pary Mi-35 (zobacz: Peruwiańskie Mi-35 w marcu) nieznacznie się opóźnia. Śmigłowce przechodzą jeszcze testy w Rosji. Próby są jednak na ukończeniu. Według peruwiańskich mediów, już wkrótce zostaną wysłane do odbiorcy, wzmacniając starsze Mi-25.

Peruwiańskie Mi-35 zostały uzbrojone m.in. w dwulufowe działko automatyczne GSz-30-2 kalibru 30 mm, widoczne z prawej strony kadłuba / Zdjęcia: via Santiago Rivas

Na podstawie informacji Santiago Rivasa


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra