Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wstrzymanie lotów F-22

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 06 maja 2011

USAF wstrzymały loty wszystkich myśliwców stealth F-22. Powodem są przedłużające się problemy z instalacją tlenową.

To już kolejny zakaz lotów samolotów F-22. Tym razem dotyczy wszystkich 165 maszyn tego typu. Dowództwo USAF wydało go 3 maja, a ujawniło wczoraj.

Pod koniec marca USAF ograniczyły loty F-22 do wysokości poniżej 7,5 km (Ograniczenie wysokości lotów F-22, 2011-03-29). Powodem były problemy z funkcjonowaniem pokładowej wytwornicy tlenu (On-Board Oxygen Generating System, OBOGS). Ograniczenie dotyczyło wówczas tylko lotów treningowych. Loty bojowe miały być wykonywane na dowolnej wysokości. Teraz zakaz jest całkowity. Nie wiadomo jak długo potrwa.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra