Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy rosyjski Searcher II

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 25 maja 2011

IAI Malat ujawnił zdjęcie pierwszego bsl Searcher II przeznaczonego dla Rosji. Nieoficjalnie wiadomo, że toczą się negocjacje na temat zakupu przez FR kolejnych izraelskich bezpilotowców.

Zdjęcie pierwszego Searchera II dla FR opublikował Flightglobal. Samolot ma nazwę napisaną cyrylicą (zdjęcie: Arle Egozi). Według kontraktu, wartego 400 mln USD, kupione przez FR bezpilotowce mają być montowane w Kazaniu (Izraelskie komponenty bsl dla Rosji, 2010-10-13). Kontrakt był efektem długotrwałych uzgodnień politycznych.

Według ujawnionych danych, do przekazania Rosji gotowa jest już większa partia bsl Searcher II i BirdEye-400. Równocześnie toczą się negocjacje na temat zakupu przez FR kolejnych izraelskich. Chodzi przede wszystkim o inne typy bsl, o większych możliwościach. Ewentualna transakcja jest analizowana pod względem interesów bezpieczeństwa Izraela i USA. Stany Zjednoczone dostarczają bowiem wiele technologii wykorzystywanych w izraelskich bsl.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.