Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Duże zamówienie na EC225

Lotnictwo cywilne, 30 września 2011

CHC Helicopter złożyła zamówienie na 20 kolejnych średnich śmigłowców pasażersko-transportowych EC225. Przedsiębiorstwo jest największym na świecie użytkownikiem śmigłowców rodziny Super Puma.

EC225 służą w CHC Helicopter w wariancie pasażerskim, przystosowanym do przewozu 19 osób / Zdjęcie: CH Helicopter

CHC Helicopter jest jednym z największych operatorów śmigłowcowych na świecie. Wykorzystuje 232 maszyny różnych typów, głównie modeli Eurocoptera, AgustaWestlanda i Sikorsky`ego. Świadczy usługi głównie dla koncernów naftowych. Część śmigłowców wykorzystywana jest również m.in. do misji poszukiwawczo-ratowniczych (zobacz: Nowe, brytyjskie śmigłowce SAR).

CHC posiada 49 starszych Eurocopterów AS332 Super Puma (modeli L, L1 i L2) oraz 20 nowszych, dostarczanych od kilku lat EC225. Kolejne 10 zostało już zamówionych.

Ostatnia umowa o nieujawnionej wartości dotyczy zakupu następnych 20 śmigłowców, w opcją na 4 dodatkowe. Powinny one zostać dostarczone do 2016. Wtedy flota tych maszyn powinna osiągnąć 50 egz.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra