Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej ukraińskich silników dla ChRL

Przemysł zbrojeniowy, 13 lipca 2012

Ukraina i ChRL prowadzą rozmowy o zwiększeniu dostaw silników do czołgów MBT-2000. Poprzednia transza wynosiła 50, nowa ma objąć kolejnych 200.

Kontrakt na dostawę 100 zespołów napędowych na bazie silników 6TD-2E o mocy 1200 KM ChRL i Ukraina zawarły w 2008. Kolejnych 50 za ok. 20 mln USD Chińczycy kupili w sierpniu 2011. Kontrakty realizuje GP Zawod im. Małyszewa w Charkowie. Chińczycy napędy instalują w czołgach MBT-2000 (Gra o czołgi dla Peru, 2010-02-16).

Według źródeł ukraińskich, Chińczycy są zainteresowani zwiększeniem zamówienia o 200 zespołów napędowych na bazie silników 6TD-2E9. Nowy kontrakt ma zostać podpisany do końca br. - To wynik zadowolenia Chińczyków z dotychczasowej realizacji umowy - mówi anonimowy przedstawiciel ukraińskiego przemysłu zbrojeniowego. Łącznie ChRL kupi 400 silników 6TD-2 różnych odmian.

GP Zawod im. Małyszewa kończy też rozmowy o dostawie napędów do pakistańskich czołgów Al-Khalid. 5-letni kontrakt ma dotyczyć ponad 100 silników 6TD-2 o mocy 1200 KM. Czołg Al-Khalid to wspólne opracowanie ChRL i Pakistanu - odpowiednik MBT-2000.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.