Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

MiG-29KUB oblatany

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 19 marca 2008

18 marca oblatano seryjny samolot MiG-29KUB. Lot trwał 42 minuty.

12 MiG-29K i 4 MiG-29KUB Indie zamówiły w 2004. Członkowie delegacji marynarki wojennej tego kraju obserwowali wczoraj testy naziemne i pierwszy lot MiG-29KUB w podmoskiewskich Łuchowicach. W tamtejszej wytwórni trwa montaż wszystkich zamówionych 16 samolotów.

W najbliższym czasie do Rosji mają przybyć piloci indyjscy, którzy będą przechodzić szkolenie w lataniu na MiG-29K/KUB. To element kontraktu. Podobnie jak opcja na 30 kolejnych samolotów, które mogą być dostarczone do 2015.

Indie zakupiły samoloty MiG-29K/KUB do wykorzystania na lotniskowcu Admirał Gorszkow, który jest obecnie remontowany i modernizowany na potrzeby indyjskiej marynarki wojennej (Indie nie chcą Kitty Hawka).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.