Reklama
Reklama

Nowe samoloty dla Hainan Airlines

CDB Aviation, irlandzka spółka zależna będąca w całości własnością China Development Bank Financial Leasing, ogłosiła dzisiaj, 7 listopada 2023, podczas konferencji Airline Economics Growth Frontiers 2023 w Singapurze, podpisanie umowy najmu z chińskim towarzystwem Hainan Airlines.

/ Ilustracja: CDB Aviation

Na jej mocy flota linii powiększy się o 6 samolotów wąskokadłubowych. Trzy Boeingi 737 MAX 8 zostaną dostarczone Hainan Airlines od sierpnia do listopada 2024, natomiast 3 Airbusy A320neo dołączą do nich w okresie od października do listopada przyszłego roku (Hainan Airlines wznowią loty do Rosji, 2022-07-08).

Reklama
Reklama

Powiązane wiadomości

Udostepnij

Reklama
Reklama

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.