Reklama
Reklama

Wystartowały czartery z Łodzi na Majorkę

Wczoraj, 24 czerwca 2026, zainaugurowane zostały loty czarterowe z portu lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta na lotnisko Palma de Mallorca, realizowane przez Ryanair Sun na zlecenie biur podróży TUI i Rainbow. 

 

24 czerwca 2026 zainaugurowany został nowy kierunek czarterowy z łódzkiego lotniska – Palma de Mallorca / Zdjęcie: Piotr Majewski – port lotniczy Łódź

Z okazji uruchomienia nowego połączenia pierwsi pasażerowie zostali powitani hiszpańskimi rytmami i lokalnymi drożdżówkami z Majorki – Ensaimadas, zaś pierwszy samolot, jakim był Boeing 737-73S (SP-RUM), zgodnie z lotniczą tradycją powitano salutem wodnym.

Aktualnie, poza Palma de Mallorca, z Łodzi można polecieć na zorganizowany wypoczynek czarterami do Albanii (Tirana), Bułgarii (Burgas), Egiptu (Marsa Alam), Grecji (Kreta, Rodos, Zakynthos), Turcji (Antalya) i Tunezji (Enfidha i Monastyr), a od 29 czerwca także do Hurgady w Egipcie.

Oferta całorocznych lotów rejsowych z łódzkiego lotniska obejmuje natomiast: Alicante, Birmingham, Brukselaę-Charleroi, Dublin, Londyn-Stansted, Malagę i Mediolan-Bergamo.

 

Reklama
Reklama

Powiązane wiadomości

Udostepnij

Reklama
Reklama

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.