Reklama
Reklama

Huta Stalowa Wola poinformowała o zmianach w zarządzie spółki, które weszły w życie wczoraj, 13 czerwca 2024. Zmiana objęła m.in. prezesa zarządu.

/ Zdjęcie: HSW

Po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego powołanych zostało trzech nowych członków Zarządu HSW na okres XII wspólnej kadencji. Wojciech Kędziera został powołany na funkcję członka zarządu pełniącego obowiązku Prezesa Zarządu Dyrektora Generalnego. Tym samym ze stanowiskiem pożegnał się Jan Szwedo, który był prezesem HSW od 30 sierpnia 2022.

Ponadto członkami zarządu zostali: Wiesław Szymczak – Członek Zarządu ds. Produkcji i Logistyki; Barbara Cena – Członek Zarządu (Bliższa współpraca HSW i Hanwha Aerospace, 2024-05-10).

Reklama
Reklama

Powiązane wiadomości

Udostepnij

Reklama
Reklama

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.