Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.


Jak co roku w Morsku koło Zawiercia odbędzie się spotkanie miłośników Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego, zwyczajowo inaugurujące nowy sezon strzelecki. Podczas tegorocznej edycji zaplanowano dwudniowe zawody kwalifikujące się do Pucharu PFTA - cyklu imprez pozwalających wyłonić najlepszych polskich strzelców terenowych.

Dodatkowo na miejscu - 17 i 18 kwietnia - odbędzie się druga edycja polsko-niemieckiego Pucharu Sąsiedzkiego.

Zlot w Morsku to nie tylko sportowa rozgrywka, lecz przede wszystkim okazja do spotkania miłośników strzelectwa. Oprócz uczestników z Polski i Niemiec organizatorzy spodziewają się również gości z Rosji i Litwy.

Organizatorem imprezy jest Krakowskie Stowarzyszenie Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (KSPST), patronat medialny nad spotkaniem objął magazyn Broń i Amunicja.

Zlot trwa od 16 do 19 kwietnia 2009 (od czwartku do niedzieli), zaś same zawody będą rozgrywane 17 i 18 kwietnia (piątek i sobota) w Ośrodku Rekreacyjnym Morsko położonym na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd (współrzędne GPS E 19.52142°, N 50.54966°).

Osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami oraz uczestnictwem proszone są o kontakt z organizatorami. E-mail: j.lenczowski@gmail.com


Broń i Amunicja - 01/2009
Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.