Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.Skrzydlata Polska - 12/2007

    Astronautyka

  • Polskie akcenty

    Floryda, Centrum Kosmiczne im. E. Kennedy’ego. 23 października 2007, 11:29. Wielki świetlny zegar odmierza ostatnie dziewięć minut do startu promu kosmicznego STS-120 Discovery. Siedmioosobowa załoga w skupieniu śledzi kolejne etapy procedury startowej. Wśród nich jest dwóch astronautów polskiego pochodzenia.

  • Transport lotniczy

  • Do trzech razy sztuka

    W niedzielę, 28 października, rada nadzorcza skandynawskich linii lotniczych na nadzwyczajnym posiedzeniu podjęła bezprecedensową decyzję. W związku z wypadkami jakim uległy w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy samoloty typu Dash 8 Q400 należące do SAS-u, zadecydowano o natychmiastowym i definitywnym ich wycofaniu.

Drukuj Góra