Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy basen dla holenderskich płetwonurków

Marynarka wojenna, 26 marca 2013

Płetwonurkowie holenderskiej marynarki wojennej od kilku dni mogą wykorzystywać nowy basen treningowy, Triton 21.

Nowa instalacja na terenie portu morskiego w Den Helder / Zdjęcie: MO Holandii

Instalacja powstała na terenie portu morskiego w Den Helder. Specjalnie do tego celu pogłębiono cześć jednego z basenów. Dzięki temu można ćwiczyć na głębokościach do 21 m.

Basen pozwoli żołnierzom zarówno na ćwiczenie wielu wariantów działań wojskowych, np. desantowania z pokładu zanurzonego okrętu podwodnego, jak i cywilnych, w tym wydobywania poszkodowanych z zatopionych pojazdów. Basen będzie wykorzystywany przez specjalną instytucję szkoleniową holenderskich sił zbrojnych, Defensie Duik School (DDS).


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.