Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Mostek nawigacyjny dla Al-Ofouq

Marynarka wojenna, 11 kwietnia 2013

Raytheon otrzymał zlecenie wyposażenia nowych okrętów patrolowych Omanu w zintegrowany mostek nawigacyjny.

Główną ofertą niemieckiego producenta Raytheon Anschütz jest wielofunkcyjny system Synapsis Intelligent Bridge Control. Jego uniwersalność oraz otwarta architektura umożliwiają dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika / Zdjęcie: Raytheon

Realizatorem umowy będzie niemieckie Raytheon Anschütz, specjalizujące się w oferowaniu nowoczesnych rozwiązań związanych z układami sterowania i nawigacji okrętów wojennych oraz statków cywilnych. Producent nie podał wartości zamówienia, ani terminarza jego realizacji. Porozumienie zawiera również opcję przekazania dokumentacji technicznej produktu, szkolenia operatorów oraz wsparcia technicznego.

Nowe mostki nawigacyjne zostaną zainstalowane na 4 omańskich okrętach patrolowych typu Al-Ofouq. Jednostki te zostaną zmontowane przez singapurską ST Marine w myśl porozumienia z kwietnia 2012.

Montaż patrolowców ma rozpocząć się jeszcze w br., a dostawy zrealizowane zostaną w latach 2015-2016. Oznacza to, że przewidywany term wykonania porozumienia z Raytheon Anschütz będzie odpowiednio wcześniejszy.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.