Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Mostek nawigacyjny dla Al-Ofouq

Marynarka wojenna, 11 kwietnia 2013

Raytheon otrzymał zlecenie wyposażenia nowych okrętów patrolowych Omanu w zintegrowany mostek nawigacyjny.

Główną ofertą niemieckiego producenta Raytheon Anschütz jest wielofunkcyjny system Synapsis Intelligent Bridge Control. Jego uniwersalność oraz otwarta architektura umożliwiają dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika / Zdjęcie: Raytheon

Realizatorem umowy będzie niemieckie Raytheon Anschütz, specjalizujące się w oferowaniu nowoczesnych rozwiązań związanych z układami sterowania i nawigacji okrętów wojennych oraz statków cywilnych. Producent nie podał wartości zamówienia, ani terminarza jego realizacji. Porozumienie zawiera również opcję przekazania dokumentacji technicznej produktu, szkolenia operatorów oraz wsparcia technicznego.

Nowe mostki nawigacyjne zostaną zainstalowane na 4 omańskich okrętach patrolowych typu Al-Ofouq. Jednostki te zostaną zmontowane przez singapurską ST Marine w myśl porozumienia z kwietnia 2012.

Montaż patrolowców ma rozpocząć się jeszcze w br., a dostawy zrealizowane zostaną w latach 2015-2016. Oznacza to, że przewidywany term wykonania porozumienia z Raytheon Anschütz będzie odpowiednio wcześniejszy.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.