Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy ATR 72-600 dla Aer Arann

Lotnictwo cywilne, 04 maja 2013

Wczoraj w Tuluzie irlandzkie linie Aer Arann odebrały pierwszy, z 8 zamówionych samolotów komunikacji regionalnej ATR 72-600.Pierwszy ATR 72-600 należący do Aer Arann, w barwach Aer Lingus Regional / Zdjęcie: ATR

Uroczystość miała miejsce w Tuluzie, w zakładach producenta. Przewoźnik odbierze łącznie 8 turbośmigłowych ATR 72-600, zakupionych za sumę 187 mln USD. Dostawy mają zostać zrealizowane w ciągu kolejnych 11 miesięcy.

Nowe samoloty zastąpią używane obecnie ATR 72-200 i ATR 42-300. W eksploatacji pozostaną natomiast trzy starsze ATR 72-500. Bazami linii są porty lotnicze Dublin, Cork, Shannon i Knock w Irlandii.

Pierwszy ATR 72-600 rozpocznie loty komercyjne w bieżącym miesiącu, operując w barwach Aer Lingus Regional na zasadzie franczyzy pomiędzy Aer Arann i Aer Lingus.

Nowe samoloty umożliwią towarzystwu otwarcie nowych połączeń z Dublinu do Manchesteru i Birmingham. Zwiększy to liczbę obsługiwanych obecnie tras do 24. Oprócz tego przewoźnik zwiększy także częstotliwość lotów z Dublina do Edynburga i Glasgow. Obecnie Aer Arann oferuje ponad 400 połączeń tygodniowo do miast w Irlandii i W. Brytanii, a także loty sezonowe do Francji.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.