Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Samolot dla peruwiańskich VIP-ów

Lotnictwo wojskowe, 06 maja 2013

Rząd Peru zakupił w USA z drugiej ręki biznesjeta Learjet 45XR. Będzie on używany do przewozu VIP-ów.Learjet 45 XR jest produkowany przez kanadyjskiego Bombardiera. Z 4 pasażerami na pokładzie może przebyć dystans 3170 km / Zdjęcie: Bombardier

Nowy samolot zastąpi w służbie Falcona 20F, który został poważnie uszkodzony w wypadku 18 czerwca 2010. Tuż po starcie nastąpiła utrata ciągu zespołu napędowego i konieczne było wykonanie awaryjnego lądowania 500 m za progiem drogi startowej.

Learjet 45XR wejdzie w skład 8. grupy (Grupo Aéreo Nº8), podporządkowanej 2. Skrzydłu (Ala Aérea Nº2) wojsk lotniczych Peru. Miejscem jego stacjonowania będzie międzynarodowy port lotniczy Lima-Jorge Chávez.

Na podstawie informacji Santiago Rivasa


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.