Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Początek testów chińskiego bbsl

Lotnictwo wojskowe, 14 maja 2013

Na lotnisku Hongdu spotterzy sfotografowali testowe kołowania chińskiego bojowego bsl Lijian. Wkrótce spodziewany jest jego oblot.

Zdjęcie: huanqiu.com

Bezzałogowiec bojowy Lijian (ostry miecz) jest rozwijany wspólnie przez Hongdu Aviation Industry Group i Shengyang Aviation Corporation. Zbudowany jest w układzie typowym dla maszyn tego typu, takich jak amerykański X-47 i europejski nEUROn. Informacje o początku jego testów naziemnych informowano w grudniu 2013. Dopiero wczoraj chińscy spotterzy sfotografowali jego testowe kołowania na lotnisku wytwórni Hongdu.

Chińskie media oceniają, że oblot Lijian może nastąpić już wkrótce.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.