Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Piknik lotniczy w Płocku

Lotnictwo cywilne, 14 maja 2013

W dniach 1 i 2 czerwca odbędzie się Płocki Piknik Lotniczy. Organizatorzy zapowiadają m.in. pokazy samolotów Sił Powietrznych i śmigłowców Marynarki Wojennej.

Jeden z samolotów zespołu akrobacyjnego Żelazny nad Wzgórzem Tumskim – główną trybuną płockich pokazów

Podczas Płockiego Pikniku w powietrzu zaprezentują się m.in. szturmowe Su-22, oraz wiropłaty Kaman SH-2G, Mi-14 PŁ i W-3RM Anakonda przeznaczony do zadań ratunkowych. Oprócz nich nad płocką plażą będzie można zobaczyć transportowiec C-130E Hercules.

Ze Wzgórza Tumskiego będzie można podziwiać ewolucje wykonywane przez grupę akrobacyjną Żelazny. Natomiast Polskie Legendy Lotnictwa z Arturem Kielakiem latającym na XA-41 i Jerzym Leniem na TS-11 Iskra zaprezentują unikatowy występ samolotu akrobacyjnego z odrzutowcem.

Peggy Krenz po raz pierwszy w Polsce pokaże chodzenie po skrzydle / Zdjęcia: lotniczyplock.pl

W Płocku swoje umiejętności pokażą również Peter Besenyei, jeden z najlepszych pilotów na świecie i zwycięzca zawodów Red Bull Air Race oraz Peggy Krenz, która po raz pierwszy w Polsce pokaże chodzenie po skrzydle.

Dla ułatwienia komunikacji i komfortu przyjezdnych gości zorganizowano Parking Centralny, wydzielony z północnej części lotniska Aeroklubu. Z niego co 20 min. będą kursowały autobusy na Rynek Starego Miasta, sąsiadujący ze Wzgórzem Tumskim – główną widownią pokazów.

Mapki dojazdu do Parkingu Centralnego, zalecane objazdy oraz pozostałe piknikowe aktualności na www.facebook.com/lotniczy.plock oraz na www.lotniczyplock.pl.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.