Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa na Majorce

Lotnictwo cywilne, 25 maja 2013

Na Majorce rozbiła się jednosilnikowa Cessna 172. Jej pilot przeżył katastrofę, a trzej pasażerowie zginęli.

Do katastrofy doszło wczoraj ok. 17:00 czasu lokalnego (15:00 GMT) tuż po starcie samolotu Cessna 172 z lotniska na wysepce Son Bonet de Marratxi należącej do hiszpańskiej Majorki. Pilotowi nie udało się nabrać wysokości i samolot rozbił się na pobliskim polu, 150 metrów od supermarketu Auchan. Maszyna spłonęła, a strażakom udało się uratować jedynie jej pilota.

W katastrofie zginęło troje pasażerów – kobieta i dwaj mężczyźni. Wszyscy byli Hiszpanami. Pilot, Argentyńczyk, który przeżył katastrofę, jest w ciężkim stanie.

Rozbity samolot to Cessna 172N nr rej. EC-EMP, nr rej. 172-62854, należąca do Aviation Center.


Drukuj Góra