Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Shree Airlines kupują Eurocoptery

Lotnictwo cywilne, 27 czerwca 2013

Shree Airlines z Nepalu złożyły zamówienie na nowe śmigłowce Eurocoptera. Obejmuje ono 5 AS350 B3e i 3 EC130 T2 – obydwa typy należą do rodziny Ecureuil.

Pierwszy AS350 B3e, już eksploatowany przez Shree Airlines / Zdjęcie: Shree Airlines

AS350 B3e będą przeznaczone do zadań poszukiwawczo-ratowniczych, prac wysokościowych, niesienia pomocy ofiarom klęsk żywiołowych. Natomiast  EC130 T2 posłużą do lotów widokowych i turystycznych.

Shree Airlines, oferujące usługi czarteru śmigłowców, rozpoczęły eksploatację pierwszego AS350 B3e w lutym br. Dzięki dzisiejszemu zamówieniu linie staną się największym użytkownikiem wiropłatów Eurocoptera w Azji Wschodniej. Dostawy rozpoczną się na początku przyszłego roku.

Obecnie na całym świecie używanych jest 5350 śmigłowców z rodziny Ecureuil. Eksploatuje je ok. 1600 użytkowników ze 130 krajów. Flota ta wylatała łącznie ok. 25 mln h.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.