Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Boeing 777-300ER dla Garuda

Lotnictwo cywilne, 03 lipca 2013

Wczoraj w Seattle linie Garuda Indonesia odebrały pierwszego Boeinga 777-300ER.

Pierwszy 777-300ER w barwach Garuda Indonesia / Zdjęcie: Boeing

Narodowy przewoźnik Indonezji zamówił 10 samolotów tego typu, w ramach programu odmłodzenia floty. Są one przystosowane do przewozu łącznie 314 pasażerów: 8 w klasie pierwszej, 38 w klasie biznes i 268 w klasie ekonomicznej. Podróżni mogą w czasie lotu korzystać z Internetu.

Po skreśleniu z czarnej listy przewoźników lotniczych Garuda Indonesia ogłosiły plan rozwoju Quantum Leap, obejmujący m.in. zmianę logo, oraz rozwój floty i siatki połączeń (Czarna lista UE, 2009-07-21). Od 2010 towarzystwo trzykrotnie zamawiało Airbusy A330 (Kolejne A330 dla Garuda, 2012-04-13).

Oprócz tego Garuda Indonesia były pierwszym nabywcą Bombardierów CRJ 1000 w rejonie Azji-Pacyfiku, zamawiając 18 samolotów tego typu. Obecnie we flocie towarzystwa znajdują się 2 z nich, a w zakładach w Mirabel trwa montaż kolejnych. Pierwszy CRJ 1000 rozpoczął obsługę połączeń jesienią ub. r.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.