Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Paragwaj kupuje 3 radiolokatory EL/M-2082

Wojska lądowe, 11 lipca 2013

Parlament Paragwaju zgodził się na zakup 3 izraelskich stacji radiolokacyjnych Elta EL/M-2082. Mają one kosztować ponad 40 mln USD.

W najbliższym czasie Paragwaj zamierza podpisać kontrakt  na dostawę 3 trójwspółrzędnych stacji radiolokacyjnych Elta EL/M-2082. Poinformowała o tym minister obrony Maria Liz Garcia de Arnold. Cena jednostkowa stacji ma wynosić 14 mln USD. Dostawy mają zostać zrealizowane w ciągu 2 lat. Płatności za nie zostały rozłożone na 10 lat.

Zdjęcia: IAI Elta Systems

Informacja o zamiarze zakupu 3 izraelskich radiolokatorów dla paragwajskiego lotnictwa wojskowego trafiła do parlamentu Paragwaju w listopadzie 2012. Według niej, stacje mają zostać zainstalowane w rejonie Asuncion, Mariscal Estigarribia i Ciudad del Este. Zakup jest realizowany w ramach wieloletniego planu modernizacji lotnictwa wojskowego Paragwaju.

IAI Elta Systems EL/M-2082 ADAR 3-D to trójwspółrzędna stacja radiolokacyjna zakresu L, o zasięgu 480 km. Jest wyposażona w stałą antenę z skanowaniem fazowym. Może być wykorzystana w systemie kierowania ruchem powietrznym i do celów wojskowych. Wcześniej wojska lotnicze Paragwaju kupiły dwa radiolokatory Elta innego typu – EL/M-2106NG.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.