Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa omańskiego Jaguara

Lotnictwo wojskowe, 12 września 2013

W czasie rutynowego lotu treningowego zderzyły się dwa samoloty SEPECAT Jaguar wojsk lotniczych Omanu. Pilot jednego z nich zginął.

Ministerstwo Obrony Omanu poinformowało, że w czasie rutynowego lotu treningowego zderzyły się dwa odrzutowe samoloty szkolno-bojowe SEPECAT Jaguar. Do katastrofy doszło niedaleko Rakhyut w prowincji Dhofar, ok. 110 km od miasta Muskat, na południu sułtanatu. Jeden z samolotów rozbił się, spadając na niezamieszkane tereny.

W katastrofie samolotu zginął pilot rozbitego samolotu, Ft Lt Al Azhar bin Humaid bin Hamad al Shraiqi. Pilot drugiego samolotu przeżył, ale odniósł obrażenia. Na ziemi nie odnotowano strat.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.