Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

VietJetAir kupują 100 Airbusów

Lotnictwo cywilne, 26 września 2013

Niskokosztowe linie VietJetAir stały się nowym klientem Airbusa. Przewoźnik zamówił 100 samolotów z rodziny A320.

Jeden z 9 A320 eksploatowanych obecnie przez prywatne niskokosztowe linie VietJetAir / Zdjęcie: Airbus

Wietnamskie towarzystwo podpisało wczoraj z europejskim producentem memorandum o porozumieniu w sprawie zakupu 92 samolotów z rodziny A320 i wyleasingowaniu 8 kolejnych. Umowa dotyczy kupna 42 A320neo, 14 A320ceo i 6 A321ceo, z prawami do nabycia 30 kolejnych samolotów tego typu.

Założone w 2007, VietJetAir są pierwszymi prywatnymi liniami lotniczymi w Wietnami. Przewoźnik rozpoczął działalność 24 grudnia 2011. Siatka połączeń obejmuje 11 destynacji na terenie Wietnamu i Bangkoku.

Obecnie VietJetAir eksploatują 8 A320, które zostały wypożyczone. Niedawno dołączył do nich 9., dostarczony przez Airbusa za pośrednictwem amerykańskiego przedsiębiorstwa leasingowego AWAS.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.