Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Angola inwestuje w porty lotnicze

Lotnictwo cywilne, 04 października 2013

Do końca 2016 rząd Angoli zainwestuje 1,6 mld euro w modernizację i budowę nowych portów lotniczych.  

Wizualizacja nowego portu międzynarodowego, budowanego nieopodal stolicy kraju, Luandy. Przedsięwzięciem zajmuje się konsorcjum brazylijsko-chińskie / Rysunek: angolarising

Informację taką przekazał Manuel Ceita, szef angolańskiej National Airports Air Navigation Company (ENANA), podczas trwającej w Makao IV Konferencji portów lotniczych z Chin i krajów portugalskojęzycznych. Modernizacja portów lotniczych to kolejny etap rozwoju lotnictwa cywilnego Angoli, po wdrożeniu nowych procedur zarządzania ruchem lotniczym.

W ramach przedsięwzięcia do końca 2016 zostanie zbudowanych 16 nowych portów lotniczych, a 14 innych zostanie unowocześnionych. Wartość inwestycji szacowana jest na 1,6 mld euro. Zdaniem Ceity pozwoli to także na rozwój przedsięwzięć biznesowych na terenie Angoli.

Modernizacja i budowa nowych portów lotniczych będzie realizowana m.in. we współpracy z Portugalią.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.