Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dubai 2013: Specjalny Tecnam nad Zatoką

Lotnictwo cywilne, 21 listopada 2013

Tecnam zaprezentował w Dubaju samolot patrolowy P2006T MMA. Oficjalnie odebrała go Eagle Aviation.

Zdjęcie: Ryszard Jaxa-Małachowski

Tecnam oficjalnie przekazał Eagle Aviation ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich wystawiany w Dubaju samolot P2006T MMA. Maszyna będzie wykorzystywana do prowadzenia lotów patrolowych oraz kontroli stanu instalacji i rurociągów służących do transportu ropy naftowej. Specjalnie w tym celu w samolocie zabudowano zestaw do kontroli i transmisji danych MX-10.

Włoskie przedsiębiorstwo zadziałało błyskawicznie. Kontrakt z Eagle Aviation został podpisany w czerwcu bieżącego roku w czasie salonu lotniczego na Le Bourget. Został więc zrealizowany w niecałe pół roku.

Dzięki nowemu samolotowi, Eagle Aviation znacząco rozszerzy zakres i możliwości prowadzonych operacji. Zapotrzebowanie na tego typu usługi w rejonie Zatoki Perskiej jest znaczące. Już dziś wiadomo, że nie ogranicza się tylko do terytorium ZEA.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.