Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Smoczy Boeing 777

Lotnictwo cywilne, 02 grudnia 2013

Linie Air New Zealand zaprezentowały Boeinga 777 w okolicznościowym malowaniu, nawiązującym do prozy J.R.R. Tolkiena. Tym razem na kadłubie znalazł się smok Smaug.

Boeing 777-300ER z wizerunkiem smoka Smauga

Wczoraj narodowy przewoźnik Nowej Zelandii przedstawił jednego ze swoich Boeingów 777-300ER, po raz kolejny ozdobionego malowaniem nawiązującym do filmów na podstawie twórczości J.R.R. Tolkiena. Tym razem jest to wizerunek smoka Smauga, opisanego w powieści Hobbit, czyli tam i z powrotem.

54-metrowy wizerunek został stworzony przez grafików z Weta Digital, natomiast naniesieniem malowania na burty kadłuba samolotu zajął się personel techniczny Air New Zealand.

Fragment kadłuba z łbem smoka  / Zdjęcia: Air New Zeland

Wydarzenie ma związek z ogólnoświatową premierą filmu Hobbit: Pustkowie Smauga, drugiej części trylogii Hobbit, będącej ekranizacją wspomnianej powieści, w reżyserii Petera Jacksona. Odbędzie się ona jutro, w Los Angeles. Z tego powodu samolot odleciał wczoraj z Wellington do USA, aby pojawić się tam przed pokazem filmu.

Linie Air New Zealand już wcześniej angażowały się w promowanie prozy J.R.R. Tolkiena i twórczości P. Jacksona. Na samolotach przewoźnika pojawiały się wówczas wizerunki aktorów z trylogii Władca Pierścieni.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.