Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne CRJ dla China Express

Lotnictwo cywilne, 03 grudnia 2013

Linie China Express złożyły zamówienie na kolejne odrzutowce Bombardiera, ponownie wybierając CRJ900.

CRJ900 w barwach China Express / Rysunek: Bombardier

China Express, których hubem jest port lotniczy Chongqing-Jiangbei, są pierwszymi prywatnymi liniami regionalnymi w ChRL. Założono je w maju 2006.

Obecnie ich flota liczy 11 samolotów, produkcji kanadyjskiej – 5 CRJ200 i 6 CRJ900. W ub. r. przewoźnik stał się pierwszym w ChRL użytkownikiem ostatniego ze wspomnianych typów.

Podpisane wczoraj porozumienie dotyczy zakupu 3 CRJ900, za sumę 134 milionów USD (ok. 416 mln PLN). Jednocześnie zawarto umowę warunkowego kupna 5 dalszych CRJ900, z opcją na kolejnych 8 samolotów tego typu.

W 2016 liczba tras China Express sięgnie 60, to jest trzy razy więcej niż obecnie, obejmując ponad 60% mniejszych miast w ChRL. Wierzymy, że flota samolotów Bombardiera pomoże nam w osiągnięciu tego celu – stwierdził Wu Longjiang, prezes China Express.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.