Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Eurolot znów poleci do Chorwacji

Lotnictwo cywilne, 17 grudnia 2013

W sezonie letnim 2014 podróżni z Polski znów będą mogli udać się do Chorwacji. Liczba tras do tego kraju, obsługiwanych przez Eurolot, wzrośnie do 10.

Zdjęcie: Michał Petrykowski

W br. z usług Eurolotu na trasach Chorwacji, skorzystało ok. 20 tys. pasażerów. Z tego powodu w przyszłym sezonie przewoźnik postanowił zaoferować więcej połączeń do Dubrownika, Splitu i Zadaru.

Rejsy z Warszawy do Dubrownika i Zadaru będą wykonywane w soboty. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie rejsami do Splitu, samolot będzie latał tam 2 razy w tygodniu, we czwartki i niedziele.

Nowością w tym sezonie będą niedzielne loty z Krakowa do Splitu. Rejsy do Dubrownika odbywać się będą w soboty. Samoloty z lotniska Poznań-Ławica, lecące w kierunku Dubrownika i Zadaru, również będą startować w soboty.

Połączenie z Warszawy zostanie uruchomione już 24 kwietnia 2014. Loty z Krakowa i Poznania rozpoczną się 14 czerwca. Wszystkie rejsy wykonywane będą do października. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.