Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

5 żołnierzy zginęło w egipskim śmigłowcu

Lotnictwo wojskowe, 25 stycznia 2014

W czasie walk na Półwyspie Synaj został zniszczony śmigłowiec armii egipskiej. Zginęło w nim 5 żołnierzy.

W czasie walk na północy Półwyspu Synaj został ostrzelany śmigłowiec armii egipskiej. Maszyna spadła na ziemię i uległa zniszczeniu niedaleko Sheikh Zwayed. Zginęło w niej 5 żołnierzy.

Źródła oficjalne podawały pierwotnie, że śmigłowiec rozbił się w wyniku awarii technicznej. Później jednak przyznano, że został ostrzelany przez rebeliantów islamskich.

Nie wiadomo, jakie typu był zniszczony śmigłowiec. Media spekulują, że chodzi o rosyjski Mi-8.


Drukuj Góra